Mødetid altid 10 min før afgang

Hjemkomsttiderne er altid kun vejledende.

 

Der kan forekomme afvigelser i køreplanen.

 

Mod syd er det enten Gedser eller Rødby - rute 1, 2, 2A og 3

Mod Jylland og Sydslesvig er det Storebæltsbroen - rute 4, 5, 5A og 6

Mod Sverige og Bornholm er det Øresundsbroen - rute 7, 7A, 8 og 9

Mod Samsø er det Samsøfærgen - rute 10, 11 og 12, 12A

Rute 1                                        

05.30                        Kalundborg                             22.15

05.55                        Gørlev                                     21.50

06.00                        Korsør                                     21.45

06.10                        Høng                                       21.35

06.25                        Slagelse                                   21.20

06.45                        Fuglebjerg                               21.00

07.05                        Næstved                                  20.40

07.35                        Vordingborg                             20.10

07.50                        Farø                                         19.55

08.15                        Nykøbing                                 19.30

 

Rute 2                                          

05.30                        Roskilde                                  22.05

05.50                        Høje Tåstrup                           21.45

06.05                        Glostrup                                   21.30

06.25                        Valby                                       21.10

07.00                        Ølby                                         20.35

07.25                        Rønnede                                 20.10

07.30                        Tappernøje                              20.05

07.50                        Stensved                                 19.45

 

Rute 2A

05.00                        Helsingør                                 22.30

05.30                        Hillerød                                    22.05

05.50                        Holte                                        21.45

06.05                        Lyngby                                    21.30

 

Rute 3                  

05.15                        Holbæk                                    22.20

05.30                        Ugerløse                                  22.05               

05.35                        St. Merløse                             22.00

05.50                        Ringsted                                  21.40

06.05                        Sorø                                        21.20

 

Rute 4

08.15                  Kalundborg                                    18.15

08.40                  Gørlev                                           17.50

08.55                  Høng                                             17.35

 

Rute 5

06.45                        Valby                                       19.45

07.05                        Glostrup                                  19.25

07.20                        Høje Tåstrup                           19.10

07.40                        Roskilde                                  18.50

08.10                        Ølby                                         18.20

08.35                        Ringsted                                  17.55

08.50                        Sorø                                        17.40

09.10                        Slagelse                                   17.20

09.30                        Korsør                                     17.00

 

Rute 5A

05.00                        Helsingør                                 21.10

05.30                        Hillerød                                    20.40

05.50                        Holte                                        20.20

06.05                        Lyngby                                    20.05

 

 

Rute 6

08.00                        Vordingborg                             18.30

08.30                        Næstved                                  18.00

08.50                        Fuglebjerg                               17.40

 

Rute 7

07.00                        Kalundborg                              21.40

07.25                        Jyderup                                   21.15

07.45                        Holbæk                                    20.55

08.15                        Roskilde                                  20.25

08.35                        Høje Tåstrup                           20.05

08.50                        Glostrup                                   19.50

09.10                        Valby                                       19.30

 

Rute 7A

07.30                        Helsingør                                 21.00

08.00                        Hillerød                                    20.30

08.20                        Holte                                        20.10

08.35                        Lyngby                                    19.55

 

Rute 8

07.00                        Næstved                                  21.30

07.30                        Vordingborg                             21.00

08.00                        Rønnede                                 20.30

08.30                        Ølby                                         20.00

 

Rute 9

07.00                        Korsør                                     21.30

07.20                        Slagelse                                   21.10

07.40                        Sorø                                        20.50

08.00                        Ringsted                                  20.30

08.30                        Ølby                                         20.00

 

Rute 10                                                                   Juni/Aug.  Maj/Sep.

06.20                  Vordingborg                                  17.30 / 19.45

06.55                  Næstved                                       16.55 / 19.10

07.15                  Fuglebjerg                                     16.35 / 18.50

07.35                  Slagelse                                        16.15 / 18.30

07.50                  Høng                                             15.55 / 18.10

08.05                  Gørlev                                           15.40 / 17.55

08.30                  Kalundborg                                    15.15 / 17.30

 

Rute 11                                                                   Juni/Aug.  Maj/Sep.

06.35                  St. Merløse                                   17.15 / 19.30

06.55                  Ringsted                                        16.55 / 19.10

07.15                  Sorø                                              16.35 / 18.50

 

Rute 12                                                                   Juni/Aug.  Maj/Sep.

05.45                  Ølby                                              18.00 / 20.15

06.20                  Valby                                             17.25 / 19.40

06.40                  Glostrup                                        17.05 / 19.20

06.55                  Høje Tastrup                                 16.50 / 19.05

07.15                  Roskilde                                        16.30 / 18.45

07.45                  Holbæk                                          16.00 / 18.15

08.05                  Jyderup                                         15.40 / 17.55

 

Rute 12A                                                                 Juni-Aug / Sep.

05.00                        Helsingør                                 18.30 / 20.50

05.30                        Hillerød                                    18.05 / 20.20

05.50                        Holte                                        17.45 / 20.00

06.05                        Lyngby                                    17.30 / 19.45

Pakkerejse

Hurtigsøgning